Včelařský zájezd Polsko 2023

Drazí včelaři a včelařky.
Tak jako každý rok i letos pořádáme zahraniční zájezd členů SKV se včelařskou tematikou. Letos zamíříme do Polska. Protože kapacitu zájezdu se zatím nepodařilo naplnit z řad členů sekce, dovoluji si oslovit širší včelařskou veřejnost, tedy i vás. Program zájezdu je myslím docela zajímavý a určitě stojí za zvážení se na cestu po Polsku vydat. Krom poznání, jak se včelaří v u našich severních sousedů - z vlastní zkušenosti mohu potvrdit, že je opravdu co vidět - máte jedinečnou možnost strávit šest dní mezi zapálenými včelaři. Program zájezdu naleznete zde.

Pro přihlášení použijte tento formulář: <https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeS1H7MdxfMqdD4kCuRU8yItniN8cqHmQylZqMHNc-SqG__0Q/viewform>.

S přihlášením neotálejte – kdo zaváhá, nejede...

Autobus bude vyrážet z Berouna a postupně bude účastníky zájezdu sbírat po ose Praha > Jihlava > Brno > Olomouc > Nový Jičín > Frýdek Místek. Pokud bude dostatek zájemců, bude zajištěn svoz i z Plzně. Pokud byste preferovali jiné místo nástupu, než je uvedeno v přihlašovacím formuláři, vyberte to, které by vám vyhovovalo nejvíce a v poznámce (na další straně formuláře – před odesláním) uveďte svůj návrh. Přesné místa a časy nástupu (a výstupu při návratu) budou uvedena v dalších pokynech, které obdržíte po přihlášení.

Jménem SKV vás zdraví a na setkání s vámi se těší
Jiří Mohelník

P.S.: V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat +420 777 077 511