Med roku 2020

Vážení včelaři ČR.

Dovoluji si vás oslovit a nabídnout vám spolupráci v rámci akce Med roku – 2020.

Zapojte se do této soutěže a využijte této výhodné nabídky.

Celá tato akce je zaměřena na propagaci medu v ČR, a je realizována za finanční podpory MZE. Obdržíte protokol o rozboru medu z Akreditované laboratoře SVU Olomouc.

Dále pak osvědčení o účasti v soutěži o Med roku 2020 za každý med samostatně.

K tomu nálepky v počtu 25 ks ke každému medu – Med roku 2020, účastník soutěže.

Pracovní společnost nástavkových včelařů se zaměřuje na akce pro všechny včelaře. Tato akce je finančně výhodná, jelikož po zaslání medu již neplatí žádný poplatek za rozbory, které se jinak pohybuji od 800,- do 1150,- Kč za každý vzorek medu. Poplatek za odeslání je jediný Váš náklad.

Postačí se zaregistrovat na stránkách PSNV www.psnv.cz, a co nejdříve se přihlásit. Pokud budete chtít zaslat sklenice, včetně boxu, zaškrtněte políčko – (max 4 medy).

Poté obdržíte email – vyplníte přihlášku ke každému medu – pouze elektronicky – ke sklenicím přiložíte pouze lísteček s vašim číslem vzorku – pokud máte více jak jeden a odešlete.

Vše vám budeme zasílat ihned po obdržení Protokolu s SVU Olomouc. V minulých létech jsme zasílali až po ukončení soutěže.

Náš nový registrační systém Vám umožní náhled na vaše vzorky včetně hodnocení. V náhledu rovněž uvidíte, jak jste byli v dané kategorii úspěšní.

Zveřejňovat budeme pouze prvních 5 míst, v každé soutěžní kategorii.

Hodnocení medu mimo laboratorní rozbory hodnotí degustátoři, které PSNV vzdělává podle mezinárodních měřítek již třetím rokem.

Z tohoto důvodu je soutěž v letošním roce omezena na 200 vzorků

Nepochybujte nad svým medem a přihlaste se včas – nemějte obavy ze špatného umístění – v rámci ČR budou za Vámi všichni ti, kteří se nepřihlásí.

Pošlete tento dopis dalším včelařům, kterým tak nabízíte pomoc, že i jím stoupne hodnota jejích medu.

Neváhejte a zapojte se do této jedinečné soutěže.

Radomír Hykl
Ředitel kanceláře PSNV-CZ, z.s.
773 899 716
reditel@psnv.cz

Místo konání

Kulturní dům Rubín
Makovského náměstí
Brno - Žabovřesky
Česká republika
Datum: 
10/10/2020 - 00:00 - 11/10/2020 - 23:50
med roku 2020