Jak se zaregistrovat na našem webu ?

  1. V záhlaví v pravo nahoře klikněte na tlačítko REGISTRACE
  2. Na reg.stránce pak vyplňte formulář a potvrďte tlačítkem "Vytvořit nový účet".
    Do pole "Uzivatelské jméno" prosím vyplňujte ve tvaru: "Příjmení Jméno". Sdělená emailová adresa NENÍ viditelná pro ostatní uživatele, slouží např. pro zasílání obnovení účtu, novinek na webu apod.
  3. Na uvedený email (zkontrolujte, že nemáte překlep v email.adrese) Vám přijde informace o vytvoření nového účtu (podívejte se i do složky SPAM, zda hlášení systému nespadlo do SPAMu) a administrátor Vám pak přidělí roli (schválí registraci uživatele), díky které se Vám na webu zpřístupní další funkce a získáte tak přístup i k informacím určeným jen (např.) členům spolku. 
  4. Jakmile Vám přijde email o AKTIVACI Vašeho účtu, je dokončen proces registrace a můžete se do účtu přihlásit přes odkaz na hlavní stránce PŘIHLÁŠENÍ také od tohoto okamžiku začíná fungovat i funkce "zapomenuté heslo".
  5. Aktivaci provádí administrátor stránek ručně (po ověření, že nejde o robotickou žádost nové registrace), tedy mějte chvíli strpení (obvykle 1-2x týdně). V případě jakýchkoliv dotazů o průběhu registrace se můžete obrátit emailem na webmaster_ZAVINAC_vcelarime-sami.cz