Paletové dodávky cukru krystal v r. 2021

Vážení přátelé včelaři,

Stejně jako roky předchozí vám i letos nabízím paletové dodávky cukru včetně dodání na vámi určené místo. Letošní rok se nezměnila cena cukru, ale silně vzrostla cena dopravy.

Pro rok 2021 mám v nabídce cukr krystal z cukrovaru Vrbátky a.s. v okrese Prostějov. Cukr bude dodáván v 25 kg papírových, dvouvrstvých pytlích na EUR paletách, na kterých je uloženo 800 kg cukru. Je možno objednávat pouze celé palety.

V letošním roce je možný zpětný odběr EUR palet. Cukr bude dodáván na použitých, světlých EUR paletách za cenu z výroby 210 Kč/ks.

Dodávky na vámi určené místo po celé ČR zajišťuje spedice České pošty. Doručení je prováděno nákladními vozy se zadním čelem, kterým je paleta, za pomoci paletového vozíku, složena.

Stránky www.cukrvcela.webnode.cz  jsou pro rok 2021 aktuální. Na stránkách naleznete podrobnosti k dodávkám cukru, elektronické objednávky a další informace. V případě zájmu o dodání cukru vás prosím o zaslání objednávky přes tyto stránky. Zamezíte tím případným nedorozuměním a chybám.

Děkuji vám za přečtení zprávy.

S pozdravem a přáním, na snůšku, bohaté včelařské sezóny

Ing. Jaroslav Kovanda,

Mob: 603 450 648

Ke Hřišti 1165

332 02 Starý Plzenec

cukr